Producenci perfum pakują swoje wyroby najczęściej w piękne, ciężkie i szklane flakony, które są bardzo efektowne i eleganckie, lecz niestety również niepraktyczne. O ile flakon drogich perfum doskonale wygląda na toaletce, o tyle zupełnie nie sprawdza się w podróży. Zabranie ze sobą szklanego flakonu niestety może skończyć się potłuczeniem, czego jedynym pozytywnym efektem będzie pięknie pachnąca torebka. Aby mieć swoje perfumy zawsze przy sobie, lecz pozbyć się problemu, jakim jest noszenie szklanego flakonu wypełnionego kosztownym zapachem, warto znaleźć inne rozwiązania.

BEZPIECZNA PODRÓŻ Z TRAVALO

Pomysłowy gadżet, jakim jest Travalo, to nic innego jak wygodny w użyciu atomizer do perfum. Travalo wielkością przypomina szminkę i zmieści się w każdej torebce, również kopertówce. Pojemność Travalo wynosi 5 ml, a do jednego atomizera możemy zaaplikować cenne perfumy aż 50 razy. Gadżet dostępny jest w wielu kolorach, więc jeśli używasz różnych perfum, nie musisz obawiać się, że pomylisz flakony. Aplikacja perfum jest niezwykle prosta, a sam atomizer odporny na uderzenia i wyposażony w okienko, które umożliwia kontrolowanie poziomu zużycia perfum. Atomizer Travalo może być również stosowany przez mężczyzn, którzy pragną mieć ulubiony zapach zawsze pod ręką. Travalo dostępny jest w uniwersalnych kolorach, które spodobają się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Dodatkowo możesz również dokupić ozdobne etui na atomizer wykończone elegancką sztuczną skórą. Travalo to nowoczesny gadżet, który nie tylko świetnie wygląda, lecz przede wszystkim spełnia swoją podstawową funkcję. Pokazując Travalo w towarzystwie, możesz mieć pewność, że wszystkie przyjaciółki również będą chciały mieć taki gadżet na własność. Travalo jest więc także świetnym pomysłem na niedrogi prezent dla osoby, która uwielbia luksusowe perfumy. Cena atomizera Travalo to około 40 złotych.

POSTAW NA… PRÓBKI!

Jeśli zależy Ci na tym, by nie nosić ze sobą szklanego flakonu perfum, a przy okazji zaoszczędzić miejsce w torebce, zaopatrz się w próbki lub miniatury ulubionych perfum. Próbki dostępne są w różnych pojemnościach – najczęściej od 1,5 ml do 2 ml. Próbki markowych perfum nie zajmują dużo miejsca w torebce, a do tego są niezwykle tanie – dla porównania, flakon perfum Jimmy Choo Illicit o pojemności 100 ml w perfumerii internetowej Pachnidelko.pl kosztuje 132 złote, natomiast za próbkę 2 ml tych samych perfum zapłacimy tam jedynie 6 złotych. Próbki umożliwiają eksperymentowanie z zapachami, gdyż nasze finanse nie ucierpią od wydania 6 złotych za zapach, który ostatecznie nie będzie nam odpowiadał. Przed zamówieniem dużego flakonu warto więc skorzystać z możliwości, jakie dają nam dobre perfumerie internetowe i zamówić kilka tanich próbek wybranych zapachów. Niektórzy producenci perfum wypuszczają również miniatury, które można kupić w zestawie z dużym flakonem lub indywidualnie. Pojemność miniatur to zazwyczaj 7,5 ml lub 9 ml, lecz można również znaleźć większe flakony, nawet takie o pojemności 15 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *